Denize ve adalara komşu
olmak için lütfen formu
doldurun, sizi arayıp
bilgi verelim.
Bilgilendirme yazısını okudum.
İzin Veriyorum
 
Güneşli bir Cumartesi sabahı, önce anne – babasının, ardından da abisi Kerem’in odasına giderek herkesi heyecanla uyandırdı Ece. Kerem yatağından kalkınca Cumartesi gününü değerlendirmek için dışarda kahvaltı yapmaya ikna etti ailesini. Hep birlikte evlerine 10 dakika uzaklıktaki marinaya gittiler. Denizin maviliklerine karşı yapılan harika bir kahvaltının hemen ardından Sevinç Hanım’ın önerisiyle sahile gitmeye karar verdiler. Sevinç Hanım ve Burak Bey bisiklete binerken, Kerem ve Ece paten kaydı. Birbirlerinin kahkahalarını duydukça mutlu oluyor ve daha fazla gülüyorlardı. Sahilde ilerlerken, çocuk oyun parkını gören Ece orada oynamak istediğini söyleyince, hep birlikte küçük bir mola verdiler. Burak Bey küçük kızını salıncakta sallarken, Sevinç Hanım mutlulukla onların fotoğraflarını çekiyordu.
Öğleden sonra Burak Bey güneşlenmek için
ailesine havuz başına inmeyi önerdi...
 
Sahilde geçirdikleri eğlenceli birkaç saatin ardından evlerine dönerek duş alıp, salonda muhteşem adalar ve deniz manzarasına karşı ayaklarını uzatarak kahve eşliğinde dinlendiler. Öğleden sonra Burak Bey güneşlenmek için havuz başına inmeyi önerdi ailesine. Ece bu teklifi zıplayıp alkışlayarak karşıladı ve hep beraber dışarı çıktılar. Sevinç Hanım ve Burak Bey güneşlenme terasında içlerini ısıtan güneşin tadını çıkarırken, Ece arkadaşlarıyla elma bahçesindeki yeşil alanda güvenle oynamaktaydı. Kerem ise bu sırada basketbol sahasında arkadaşlarıyla birlikte kıran kırana bir maç yapmakla meşguldü. Güneşin varlığını iyice hissettirdiği dakikalarda, serinlemek için ailece havuzun yanındaki kafeye soğuk bir şeyler içmeye gittiler. Keyifle içeceklerini yudumlarken, bir yandan da neşeyle gülüşen diğer aileleri izliyorlardı.
Sevinç Hanım yürüyerek Migros’a gitti...
Akşamüstü Burak Bey, şehir dışından gelecek olan anne ve babasını almak için 25 dakika mesafedeki Sabiha Gökçen Havalimanı’na doğru yola çıktı. Sevinç Hanım evdeki eksikleri tamamlamak üzere yanına Ece’yi de alarak, mutfak alışverişi için yürüyerek hemen yanlarındaki Migros’a, ardından da bazı ev ihtiyaçları için yan taraftaki Koçtaş’a gitti. Bu sırada Kerem ise sitedeki yeşil dinlenme alanlarında oturmuş arkadaşlarıyla sohbet etmekteydi. Sevinç Hanım eve dönünce akşam yemeğini hazırlamaya başladığı sırada, Ece de çizgi film izlerken koltukta huzurla uyuyakalmıştı. Burak Bey anne ve babasıyla birlikte eve döndü ve hep birlikte denize vuran yakamozlara karşı mükemmel bir akşam yemeği yediler. Aile büyükleri Selective Blue’ya bayılmış, manzara karşısında adeta büyülenmişlerdi. Yemekten sonra hava almak için tüm aile büyükanne ve büyükbabayı da yanlarına alarak, site içindeki yürüyüş yollarında, parlak yıldızların altında yürüdüler.