Denize ve adalara komşu
olmak için lütfen formu
doldurun, sizi arayıp
bilgi verelim.
Bilgilendirme yazısını okudum.
İzin Veriyorum
 
Gözlerini açtığında yağan karı fark eden Ece heyecanla, tavandan yere uzanan pencerenin yanına giderek dışarı baktı. Manzara tam da istediği gibiydi. Lapa lapa yağan karlar sitedeki ve sahildeki ağaçların dallarını çoktan beyaza boyamıştı bile… Sabırsızlıkla koşup anne ve babasını uyandırarak, kar yağdığını ve hemen dışarı çıkmaları gerektiğini anlattı onlara heyecanla. Sevinç Hanım onu sakinleştirerek kahvaltıdan sonra çıkabileceklerini söyledi. Bu sırada Kerem de Ece’nin heyecanla kontrol edemediği sesini duymuş ve uyanmıştı. Sevinç Hanım, eşinin ve çocuklarının da yardımıyla mükemmel bir kahvaltı hazırladı. Hep birlikte deniz ve adalarla bütünleşen kar manzarası karşısında yaptılar kahvaltılarını. Ardından Ece’ye verdikleri sözü tutarak ve sıkı sıkı giyinerek sahile indiler.
Spordan Sonra Sauna, Buhar Odası, Hamamda Vakit Geçirerek,
Blue Room’da Bir Süre Dinlendiler...
 
Karlar arasında ve dalga sesleri eşliğinde yürüyüş yaptılar. Kerem ve Ece birbirlerine kar topu atarak şakalaşıyorlardı. Karda geçirilen saatlerin ardından, Burak Bey ve Sevinç Hanım ısınma yürüyüşünün sonrası fitness salonunda spor yapmaya karar verdiler. Burak Bey eşine, spor yapmak için uzun bir yol kat etmek yerine, Selective Blue’daki fitness salonuna sadece birkaç adımda ulaşmalarının büyük şans olduğunu söyledi. Spordan sonra sauna, buhar odası, hamamda vakit geçirerek, Blue Room’da bir süre dinlendiler. Günün bütün yorgunluğunu ve hafta boyunca evde ve işte yaşadıkları stresi üzerlerinden atmışlardı. Soyunma odasında aldıkları duştan sonra kendilerini yeniden doğmuş gibi hissettiler.
Ece, Abisiyle Yaptığı Kartopu Oyununu
Sitedeki Bahçeye Taşımış, Arkadaşlarıyla Devam Etmekteydi...
Aynı dakikalarda Ece, abisiyle yaptığı kartopu oyununu sitedeki bahçeye taşımış, arkadaşlarıyla devam etmekteydi. Kerem ise kendi arkadaşlarıyla birlikte kafede oturmuş yaklaşan sınavlar hakkında sohbet ediyordu. Akşam olduğunda, heyecanlı bir masa tenisi maçının ardından Kerem arkadaşlarıyla birlikte Ateş Havuzu’na gitmeye karar verdi. Burada gitar çalıp şarkı söyleyerek, yanan ateşin başında keyifli vakit geçirdiler. Sevinç Hanım ve eşi ise spordan sonra iyice acıkmışlardı ve arkadaşlarının teklifi üzerine çocuklarını da alarak, akşam yemeği için sahildeki şık balık restoranlarından birine gittiler. Sahil ve kar manzarası eşliğinde sohbet ederek enfes bir yemek yediler. Saat geç olduğunda sıcacık evlerine dönerek dolu dolu geçirilen günün huzuruyla derin bir uykuya daldılar.