Denize ve adalara komşu
olmak için lütfen formu
doldurun, sizi arayıp
bilgi verelim.
Bilgilendirme yazısını okudum.
İzin Veriyorum
 
Kartal sahilde 7.790 m² alan üzerine, iki blokta zemin + 23 kat olarak inşa edilen ve toplam 206 konuttan oluşan Selective Blue, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere farklı daire alternatifleri, %79’luk açık ve yeşil alanı, manzarası, konforu ve çeşitli sosyal donatılarıyla size seçkin bir yaşam vaad ediyor.
Kazançlı Bir Yaşam
Son yıllarda hızla gelişen, nezih, modern ve düzenli yapılaşması ile dikkat çeken, rahat ve farklı ulaşım seçenekleri sunan, hayatın ritmini kolayca yakalayabileceğiniz bir bölge olan Kartal’da yer alan Selective Blue; Anadolu Yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının ve Avrupa Yakası Metrobüs bağlantısının merkezinde yer alıyor. Bulunduğu lokasyon ve farklı ulaşım alternatifleriyle yüksek yatırım değerine sahip olan Selective Blue, sizi kazançlı bir yaşamla buluşturuyor.
 
Deniz Kokan Hayatlar
 
Selective Blue, deniz tutkunu olanları, gökyüzünü, gün batımını, yakamozları, adaların ışıl ışıl görüntüsünü izlemeyi sevenleri bir araya getiriyor. Günümüzde çoğu kişinin, evinden ya da sitesinden çıktığında, çevrede gezebileceği, aktivite yapabileceği alan bulması pek mümkün değilken, Pendik ve Kadıköy yönüne uzanan Kartal sahil şeridi ise, bu konuda size oldukça cömert davranıyor. İster koşun, isterseniz uzun ve keyifli yürüyüşler yapın... Çocuklarınız kendilerine ayrılmış yollarda bisiklet sürsün veya paten, scooter, kaykay yaparak çocukluklarını özgürce yaşasınlar... Hangisini seçerseniz seçin, Selective Blue’da yaşamak sizi ve ailenizi kesinlikle ayrıcalıklı kılacak.