Denize ve adalara komşu
olmak için lütfen formu
doldurun, sizi arayıp
bilgi verelim.
Bilgilendirme yazısını okudum.
İzin Veriyorum
 
Bir evden beklediğiniz her şeyin daha fazlasını size sunan Selective Blue; eğlenceden, keyiften ve aktivitelerden uzak kalmayın diye sosyal olanaklarla donatıldı. Yüzme havuzundan açık hava sinemasına, saunadan güneşlenme terasına kadar her türlü aktiviteyi ayağınıza kadar getiren Selective Blue ile prestijli bir yaşamın keyfini sürün.
Yaşamınıza Renk Katacak Sosyal Aktiviteler
Sosyal hayatınıza renk katacak, komşuluk ilişkilerinizi güçlendirecek sosyal donatılara Selective Blue ile merhaba deyin. Açık Hava Sineması, Açık Hava Masa Tenisi, Ateş Havuzu, Basketbol Alanı, Çocuk Oyun Alanları, Çim Aktivite Alanı, Meyve Ağaçlı Alanlar, Yeşil Ağaçlı Alanlar, Dinlenme Alanları, Süs Havuzu, Güneşlenme Terasları, Blue Roof ve Yürüyüş Yolları gibi zengin aktivite alanları ile keyifli bir yaşam sizleri bekliyor.
 
2
Meyve Ağaçlı Alanlar Süs Havuzu Açık Hava Sineması

Güneşlenme Terası

Blue Cafe
Yaz – Kış Fark Etmesin, Aktiviteniz Hiç Bitmesin
 
Selective Blue’nun yaz - kış yararlanabileceğiniz 450 m2’lik kapalı sosyal tesisi hayallerinizdeki tatili evinize getiriyor. Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Sauna, Buhar Odası, Hamam, Blue Room, Kafe ve Kapalı Çocuk Oyun Odasıyla Blue Club; size eğlenceyi, aktiviteyi, sohbeti ve keyfi bir arada sunuyor. Size de bu keyfin tadını çıkarmak kalıyor.
2
Fitness Salonu Çocuk Oyun Odası Blue Club Yüzme Havuzu Sauna