Denize ve adalara komşu
olmak için lütfen formu
doldurun, sizi arayıp
bilgi verelim.
Bilgilendirme yazısını okudum.
İzin Veriyorum
 
Selective Blue hayallerinizdeki yaşamı size sunmak için tüm ihtişamıyla Kartal sahilde yükseliyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekarelerdeki daire seçenekleriyle ön plana çıkan projede, kattaki bütün daireler manzaraya hakim olacak şekilde dizayn edildi. Her metrekaresi maksimum verimlilik ve iç dizayn estetiğiyle oluşturulmuş daireler, sizi denizle dost bir yaşama davet ediyor.
Her Detayı Büyüleyen Eşsiz Mimari
Sahil, adalar ve deniz manzarası ön planda tutularak, kattaki dairelerin her biri manzaraya hakim olacak şekilde dizayn edilen ve sadece iki blok şeklinde inşa edilmekte olan Selective Blue’da, yeşil alanlara ve sosyal donatılara daha fazla yer ayrıldı. Bloklar arasındaki mesafelerin fazla olması sayesinde ferah ve estetik bir görüntü çizen proje, insan odaklı yaklaşımı, fütüristtik çizgisi ve eşsiz mimarisiyle Kartal’da kalıcı mimari bir başyapıt olmaya aday...
 
Boğaz'dan Sonraki En İyi Manzara
 
Selective Blue; her sabah sonsuz mavilik, martı sesleri, adalar ve enfes deniz kokusu eşliğinde güne pozitif uyanmanızı sağlayacak, her odasından manzaranın doyumsuz keyfini çıkarabileceğiniz ve “iyi ki tercih etmişim” diyeceğiniz bambaşka bir yaşam sunuyor. İstanbul’da denize kıyısı olan pek çok yerde, gece karanlık bir görüntü varken, gece gündüz Adalar manzarasını seyir imkanı sunan Kartal sahil şeridi, Boğaz hattından sonra İstanbul’daki en iyi manzaraya sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.